"MKS" Wicher Kobyłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najbliższe spotkanie

Korona WarszawaMKS Wicher Kobyłka
Korona Warszawa   MKS Wicher Kobyłka
2017-09-23, 11:00:00

Warszawa, ul. Kołowa 18

Statystyki przedmeczowe »

Zegar

Ostatnie spotkanie

MKS Wicher KobyłkaLegionovia II Legionowo
MKS Wicher Kobyłka 2:5 Legionovia II Legionowo
2017-09-16, 16:00:00
Kobyłka, ul. Napoleona 2a
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 94, wczoraj: 448
ogółem: 1 271 159

statystyki szczegółowe

Transfery

Transfery (jesień 2016/17)

Przyszli:

 

Michał Krawczyk (bramkarz, wznowił treningi po przerwie)

Daniel Kania (pomocnik, wznowił treningi po przerwie)

- Piotr Bujalski (napastnik, Bóbr Tłuszcz)

Piotr Cygan (pomocnik/napastnik, Drukarz Warszawa)

Jakub Godlewski (obrońca, powrót po kontuzji)

- Kamil Śliwowski (obrońca/pomocnik, powrót z wypożyczenia do Lechii Gdańsk)

Maciej Pietrzak (pomocnik/napastnik, juniorzy Huraganu Wołomin)

Jan Skotnicki (pomocnik, juniorzy Huraganu Wołomin)

- Radosław Benbenkowski (pomocnik, wolny zawodnik, wcześniej Bóbr Tłuszcz)

Krystian Jeziorek (obrońca, Dolcan II Ząbki)

Paweł Szczurowski (bramkarz, wolny zawodnik)

- Grzegorz Skrzypczak (obrońca, Dolcan II Ząbki)

- Christophe Zerbone (napastnik, wolny zawodnik)

 

Odeszli:

 

Bartłomiej Męczkowski (obrońca/pomocnik, Bóbr Tłuszcz)

- Paweł Mańk (napastnik, Agape Białołęka)

Patryk Kamiński (pomocnik, Żyrardowianka Żyrardów)

Kamil Kulma (obrońca, Huragan II Wołomin)

Marcin Jackiewicz (obrońca, nie wznowił treningów)

Łukasz Reda (pomocnik, nie wznowił treningów)

Piotr Mechelewski (pomocnik, przerwał treningi w trakcie rundy wiosennej)

Damian Zawadzki (pomocnik/napastnik, Huragan II Wołomin)

- Łukasz Gocławski (obrońca/pomocnik, nie wznowił treningów)

 

 

 

 

 

 

 

 

Transfery (wiosna 2015/16)

Przyszli:

Robert Konopka (wolny zawodnik)

Kamil Kulma (wznowił treningi)

Łukasz Gocławski (wolny zawodnik)

Piotr Mechelewski (wolny zawodnik)

Łukasz Reda (Huragan II Wołomin)

Paweł Mańk (Farmacja Tarchomin)

Michał Kopeć (Huragan Wołomin)

Patryk Kamiński (Żyrardowianka Żyrardów)

 

Odeszli

Patryk Wróblewski (Huragan Wołomin)

Kacper Jąkała (Huragan Wołomin)

Kamil Śliwowski (Lechia Gdańsk juniorzy)

Sebastian Domański (Korona Jadów)

Daniel Kania (rezygnacja z gry)

Sebastian Zakrzewski (rezygnacja z gry)

Adam Stańczuk (nie wznowił treningów)

Marcin Marciniak (nie wznowił treningów)

Michał Krawczyk (nie wznowił treningów)

Paweł Rychta (nie wznowił treningów)

Daniel Nowak (nie wznowił treningów)

Piotr Welskop (nie wznowił treningów)

 

 

 

Sezon 2015/16 (jesień):

Przybyli:

Sebastian Zakrzewski (Huragan Wołomin)

Bartłomiej Męczkowski (Huragan Wołomin)

Adam Stańczuk (wznowił treningi)

Damian Bieniak (UKS Cezar Konstancin juniorzy)

Paweł Stańczuk (wznowił treningi)

Marcin Jackiewicz (wznowił treningi)

Kamil Śliwowski (Wicher Kobyłka juniorzy)

Robert Sosnowski (Nadnarwianka Pułtusk)

Piotr Więch (Huragan II Wołomin)

Odeszli:

Wojciech Bieńkowski (kontuzja,zakończenie kariery?)

Maciej Ołowski (przerwa w treningach spowodowana problemami zdrowotnymi)

Marcin Wiktoruk (?)

Daniel Godlewski (nie wznowił treningów)

Odejdą:

Adrian Pląska (nie wznowił treningów)

Damian Zawadzki (nie wznowił treningów)

Krzysztof Zych (nie wznowił treningów)

 

 

 

Sezon 2014/15 (jesień):

Przybyli:

Patryk Wróblewski (Dolcan Ząbki "1995/1996 - powrót z wypożyczenia)

Marcin Wiktoruk (wolny transfer)

Marcin Marciniak (wznowił treningi po przerwie)

Dawid Kielczyk (AON Rembertów - powrót z wypożyczenia)

Cezary Sasin (Wicher Kobyłka juniorzy)

Mateusz Małkiewicz (wznowił treningi)

Bartosz Januszewski (wznowił treningi)

Mateusz Milewski (wznowił treningi po kontuzji)

Bartłomiej Kamiński (Huragan Wołomin juniorzy - powrót z wypożyczenia)

Piotr Welskop (Wicher Kobyłka juniorzy)

Adam Koziara (Wicher Kobyłka juniorzy)

Bartosz Kaczmarczyk (Wicher Kobyłka juniorzy)

Bartłomiej Muszyński  (Wicher Kobyłka juniorzy)

Bartłomiej Roguski (Wicher Kobyłka juniorzy)

Arkadiusz Gromek (Wicher Kobyłka juniorzy)

Szymon Matulka (Wicher Kobyłka juniorzy)

 

Przyjdą?

Odeszli:

Robert Sosnowski (Nadnarwianka Pułtusk)

Aleksander Grabek (KS CK Troszyn)

Paweł Wernio (przerwał treningi w trakcie rundy wiosennej)

Mateusz Kowalczyk (przerwa w treningach spowodowana kontuzją)

Damian Jarzębski (Huragan II Wołomin)

 

Odejdą?

 


 

 

 

 

Sezon 2013/14 (jesień)

Przybyli:

Kamil Kulma - Huragan II Wołomin (A klasa)

Damian Jarzębski - Huragan Wołomin (III liga)

Daniel Kania - Agrykola Warszawa (juniorzy)

Tomasz Domański - MKS Mielnik (IV liga podlaska)

Dawid Sawicki - Huragan Wołomin (IV liga)

Adrian Rowicki - Huragan Wołomin (IV liga)

 

Odeszli:

Kamil Rakowski - Bóbr Tłuszcz (Liga Okręgowa)

Bartosz Januszewski - koniec wypożyczenia z Drukarza Warszawa

Paweł Czerski - koniec wypożyczenia z Huraganu Wołomin

Dawid Kielczyk - AON Rembertów (Liga Okręgowa)

 

 

 

 

 

 

Sezon 2012/13 (wiosna)

Przybyli:

Patryk Wróblewski - ( z drużyny juniorów '96)

Daniel Maciążek - ( z drużyny juniorów '96)

Mateusz Milewski - ( z drużyny juniorów '96)

Paweł Czerski - (Huragan Wołomin - wypożyczenie)

Grzegorz Bajszczak - (KS Drukarz Warszawa)

Bartosz Januszewski - (KS Drukarz Warszawa - wypożyczenie)

Rafael Malinowski - (Dolcan II Ząbki)

 

Odeszli:

Tomasz Domański - (MKS Mielnik)

Rafał Roguski - (kontuzja)

Maciej Sadocha - (Tęcza Stanisławów)

 

 

 

 

 

Sezon 2012/13 (jesień)

Przybyli:

Karol Szeliga - (Marcovia Marki)

Krzysztof Zych - (z drużyny rezerw)

Cezary Kaczorek - (wolny zawodnik)

 

Odeszli:

Piotr Bujalski (Bóbr Tłuszcz)

Bartosz Kruk (przerwa w treningach)

 

 

 

 

Sezon 2011/2012 (wiosna)

Przybyli:

Hubert Błędowski (z drużyny rezerw)

Kamil Rakowski (powrót po kontuzji; z drużyny rezerw)

Igor Rakowski ( Huragan Wołomin)

Przyjdą ?:

Marcin Marciniak ( GKP '1994 Targówek - powrót z wypożyczenia)

 

Odejdą ?:

Adam Andrzejewski ( nie wznowił treningów z drużyną, drużyna rezerw)

Adam Księżopolski ( nie wznowił treningów z drużyną)

Mariusz Kowalski ( nie wznowił treningów z drużyną)

Daniel Godlewski ( przerwa w treningach ?)

Dawid Kielczyk (drużyna rezerw)

Mateusz Małkiewicz ( drużyna rezerw)

 

Odeszli:

Radosław Dobrzeniecki ( Huragan Wołomin - powrót z wypożyczenia)

Maciej Kamiński ( Huragan Wołomin - powrót z wypożyczenia)
 

 

 

Sezon 2011/2012 (jesień)

Przybyli :

Radosław Dobrzeniecki (Huragan Wołomin '1993 wypożyczenie)

Maciej Sadocha ( Tęcza Stanisławów)

Wojciech Bieńkowski ( z drużyny rezerw)

Bartosz Kruk ( Huragan Wołomin)

Maciej Kamiński ( Huragan Wołomin '1993 wypożyczenie)

Tomasz Wojdyna (Huragan Wołomin wypożyczenie)

Paweł Rychta ( z drużyny rezerw)


 

Odeszli :

Karol Szeliga  (Marcovia Marki)

Marek Kubiak ( nie wznowił treningów)

Piotr Wajda ( Marcovia Marki)

Kacper Szczepański ( Amur Wilga )

Paweł Kłoskowicz (PKS Radość)

Mateusz Zalewski (
Bóbr Tłuszcz)

Chinonso Godswill Chukwuemeka ( Pogoń Skwierzyna)

Marcin Marciniak ( GKP Targówek '1994 - wypożyczenie)




 


 

 

 

 

 

Sezon 2010/2011 (wiosna)

Przybyli :

Tomasz Domański (Bóbr Tłuszcz) A klasa

Sebastian Domański (Bóbr Tłuszcz)

Kacper Szczepański( wolny transfer, ostatnio juniorzy Wisły Puławy)

Marek Kubiak ( wolny zawodnik, ostatnio Victoria Sulejówek) IV liga

Piotr Wajda ( Drukarz Warszawa) LO


Mateusz Zalewski ( wznowił treningi po kontuzji)

Mariusz Gumienny ( rezerwy)

 

Odeszli:

Grzegorz Bajszczak (Drukarz Warszawa, powrót z wypożyczenia)

Damian Jarzębski ( Huragan Wołomin, powrót z wypożyczenia)

Łukasz Zalewski ( Marcovia Marki)

 

 

 

Sezon 2010/2011 (jesień)

Przybyli :

Łukasz Zalewski ( wznowił treningi po kontuzji, wcześniej Marcovia Marki )

Karol Szeliga (Dolcan II Ząbki)

Łukasz Porucznik (Huragan Wołomin)

Grzegorz Bajszczak (Drukarz Warszawa)

Damian Jarzębski (Huragan Wołomin)

Chinonso Godswill Chukwuemeka ( FC Delta Strikers Warri)

Michał Macek ( wznowił treningi, wcześniej Hetman Zamość)

Przyjdą ?

Pape Samba Dieye ( Canal Production Football Academy)

 

 

Odeszli :

Paweł Stańczuk (nie wznowił treningów)

Piotr Wajda (Drukarz Warszawa)

Mariusz Kukuć (wyjazd za granicę)

Paweł Rychta ( nie wznowił treningów)

 

 

 

 

 

Przybyli :

Mariusz Kukuć - GKS Pisa Barczewo (IV liga warmińsko-mazurska)

Kamil Rakowski ,Daniel Godlewski - Huragan Wołomin (IV liga mazowiecka)

Krzysztof Karwowski - Dolcan II Ząbki (Liga Okręgowa)

Andrzej Greloch - GKP Targówek ( Liga Okręgowa)

Aleksander Cieślak - drużyna rezerw ( A klasa)

Dawid Kielczyk - drużyna rezerw ( A klasa)

Odeszli

Piotr Wajda - Legionovia Legionowo  ( III liga mazowiecka )

Łukasz Stasiuk - Victoria Sulejówek ( IV liga mazowiecka)

Paweł Skrok - Marcovia Marki ( Liga Okręgowa)

Radosław Benbenkowski - Bóbr Tłuszcz ( A klasa)

Marcin Jackiewicz - Huragan Wołomin ( IV liga)

Daniel Kamiński - nie wznowił treningów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

18 urodziny obchodzi Sebastian Bartczuk

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
SRT Halinów - Wkra Pomiechówek
Huragan II Wołomin - ŁKS Łochów
Legionovia II Legionowo - MKS Hutnik Warszawa
Korona Warszawa - MKS Wicher Kobyłka
ASzWoj Rembertów - Legion Warszawa
Marcovia II Marki - Wisła Jabłonna
Inter Warszawa - Mazur Radzymin

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Inter Warszawa 1:3 SRT Halinów
Mazur Radzymin 7:1 Marcovia II Marki
Wisła Jabłonna 5:1 ASzWoj Rembertów
Legion Warszawa 3:4 Korona Warszawa
MKS Wicher Kobyłka 2:5 Legionovia II Legionowo
MKS Hutnik Warszawa 3:1 Huragan II Wołomin
ŁKS Łochów 4:1 Wkra Pomiechówek

Najnowsza galeria

Huragan II Wołomin - Wicher Kobyłka
Ładowanie...

Losowa galeria

Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka
Ładowanie...