dzisiaj: 171, wczoraj: 212
ogółem: 2 437 404

Porażka w sparingu.

• autor: WicherKobylka, 2011-11-25 21:49

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Wicher uległ w Kobyłce Huraganowi Wołomin - 1:6(0:2). Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Aleksander Cieślak. Mecz był okazją do 'zapoznania' się z nową drużyną dla trenera rywali, Krzysztofa Etmanowicza, który prowadzi czwartoligowca z Wołomina od poniedziałku. W barwach naszej drużyny, trener Andrzej Greloch dał możliwość zaprezentowania się kilku graczom z zespołu rezerw( B klasa).

więcej w rozwinięciu:

MKS Wicher: Tomasz Wojdyna(Aleksander Grabek) - Adrian Pląska, Andrzej Greloch, Paweł Wernio, Łukasz Ślesicki(Daniel Godlewski) - Robert Sosnowski, Marcin Błędowski(Mateusz Kowalczyk), Sebastian Domański(Kamil Błędowski), Tomasz Domański(Marcin Muraszkiewicz), Aleksander Cieślak - Piotr Bujalski

* - pogrubioną czcionką zaznaczeni zostali gracze zespołu zespołu rezerw Wichru, grającego w rozgrywkach B klasy.

25 listopada 2011, 19:30  - Kobyłka ( boisko ze sztuczną nawierzchnią) - mecz sparingowy

Wicher Kobyłka  1:6(0:2) Huragan Wołomin

bramka: Aleksander Cieślak (as. Robert Sosnowski)