statystyki szczegółowe

Aktualności

Młody Targówek rozgromiony.

• autor: WicherKobylka, 2012-03-03 17:50

W słoneczne aczkolwiek wietrzne sobotnie popołudnie Wicher Kobyłka pokonał w meczu sparingowym drużynę  GKP Targówek - 7:2 (2:2). Skład gości oparty był głównie na graczach młodzieżowych roczników, którzy uzupełnieni byli zawodnikami drużyny rezerw. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleksander Cieślak, Tomasz Domański 3, Piotr Bujalski 2, zawodnik testowany.

(więcej w rozwinięciu)

Początkowo anonsowano,że  sobotni sparing miał zostać rozegrany z seniorami Targówka, uzupełnionymi graczami drużyny rezerw jednak ostatecznie na plac gry w Kobyłce wybiegli juniorzy z młodzieżowych roczników klubu z Warszawy.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównanym widowiskiem. Obie drużyny szły cios za ciosem. Pierwszą sytuację do zdobycia bramki miała jednak nasza drużyna a konkretniej Maciej Sadocha. Strzał naszego napastnika obronił jednak bramkarz GKP. Chwilę potem było już 1:0 dla Wichru. Ładnym strzałem z dystansu popisał się Aleksander Cieślak i futbolówka zatrzepotała w siatce. Nasza drużyna nie cieszyła się jednak długo z prowadzenia bowiem kilka chwil później po błędzie naszej defensywy, sam na sam z bramkarzem Wichru wyszedł zawodnik gości, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Remisowy rezultat nie satysfakcjonował podopiecznych Andrzeja Grelocha, którzy stworzyli sobie kolejną doskonałą sytuację. Tomasz Domański poszedł do końca za piłką i po błędzie obrońcy znalazł się w sytuacji oko w oko z golkiperem Targówka, który w tym starciu był bezradny bo nasz zawodnik pewnym strzałem wyprowadził Wicher na prowadzenie. Po około półgodzinie gry inicjatywę przejęli gospodarze. Nie przełożyło się to jednak na zmianę rezultatu. Dobre sytuacje w tej części gry zmarnowali Piotr Bujalski ( minimalnie niecelny strzał głową), Marcin Wojda ( strzał z ok 16 metrów nad poprzeczką), Maciej Sadocha ( strzał nad poprzeczką). Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem pierwszej połowy duży błąd popełniła nasza defensywa, która w polu karnym pozwoliła łatwo ograć się zawodnikowi gości. Faulem w obrębie pola karnego ratował się Rafał Roguski i sędzia bez wahania wskazał na 'wapno'.  Jedenastkę wykorzystał gracz GKP choć bliski skutecznej interwencji był Aleksander Grabek.

W drugiej połowie zdecydowaną przewagę osiągnął nasz zespół. Dosyć szybko naszym graczom udało się wyjść na prowadzenie. Po dobrym podaniu Roberta Sosnowskiego skutecznie ale też szczęśliwie bramkę zdobył Piotr Bujalski. Kilka minut później ten sam zawodnik strzelił swoją 2 bramkę w spotkaniu, bardzo podobną do pierwszego trafienia. Przy tej bramce asystował jednak Marcin Wojda. Gracze gości nie byli już tak groźni jak w pierwszej odsłonie gry i pozwalali na wiele naszej drużynie. Kolejna bramka padła po długim podaniu z linii obrony do Tomasza Domańskiego, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Ten sam zawodnik kilka minut później wykorzystał fatalne nieporozumienie obrońcy gości z bramkarzem i z bliskiej odległości skierował piłkę do pustej bramki zapisując na swoim koncie tym samym 'hattricka'. Wynik meczu ustalił zawodnik testowany, który w małym zamieszaniu pod bramką popisał się celnym, płaskim strzałem, który zaskoczył golkipera Targówka.

MKS Wicher Kobyłka (skład wyjściowy): Aleksander Grabek - Mateusz Kowalczyk, Rafał Roguski, Paweł Wernio żk, Adrian Pląska - Robert Sosnowski, Aleksander Cieślak, Marcin Wojda, Tomasz Domański - Piotr Bujalski, Maciej Sadocha

W drugiej połowie zagrali także: Marcin Marciniak, 3 zawodnicy testowani

* W meczu stosowane były zmiany powrotne.

3 marca 2012, 15:00 - Kobyłka(boisko ze sztuczną nawierzchnią)

MKS Wicher Kobyłka - GKP Targówek 7:2(2:2)

bramki dla Wichru: Aleksander Cieślak, Tomasz Domański 3, Piotr Bujalski 2, zawodnik testowany