dzisiaj: 43, wczoraj: 479
ogółem: 2 437 755

Rezerwy zrewanżowały się Kamionkowi.

• autor: WicherKobylka, 2012-05-07 20:39

W sobotnie popołudnie, tuż po meczu pierwszej drużyny na plac gry wybiegły rezerwy Wichru. Podopieczni trenera Zdzisława Kostro zmierzyli się w ramach XVII kolejki B klasy gr. I z Kamionkiem Warszawa. Nasz zespół zrewanżował się Warszawianom za jesienną porażkę (4:7) i pokonał stołeczny  Kamionek - 5:2(3:1). Bramki dla Wichru II zdobyli: Maciej Sadocha dwie, Adam Andrzejewski, Dawid Kielczyk i Daniel Godlewski.

Pierwsi w sobotnim meczu na prowadzenie wyszli Warszawianie, po bardzo ładnym strzale z 'szesnastki' w okienko oddanym przez czarnoskórego gracza gości. Kilka minut później mogło być już 0:2 ale dobrą interwencją popisał się Marcin Marciniak. Niewykorzystana sytuacja gości szybko się zemściła i po ładnej asyście Krzysztofa Zycha pewnym strzałem stan spotkania wyrównał Maciej Sadocha. Podopieczni trenera Zdzisława Kostro poszli za ciosem i szybko wyszli na prowadzenie. Po rzucie rożnym piłkę z najbliższej odległości do bramki skierował Adam Andrzejewski. Na 3:1 po ładnej zespołowej akcji Wichru podwyższył Maciej Sadocha. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Na drugą część gry trener Kostro desygnował m.in Dawida Kielczyka, który kilka minut po wejściu na boisko wpisał się na listę strzelców po ładnej asyście Krzyszofa Słomskiego. Wynik meczu ustalił Daniel Godlewski, który na raty pokonał bramkarza gospodarzy, dobijając z metra futbolówkę, która odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Goście od ok 65 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce pokazanej przez arbitra za  faul na wychodzącym sam na sam z golkiperem Kamionka Dawidzie Kielczyku.

Mimo nie najlepszego początku rezerwistom udało się zdobyć kolejne 3 punkty. Rywal mimo niskiego miejsca w tabeli wcale nie zaprezentował się w Kobyłce źle i przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności mógł wywieźć z Kobyłki jakieś punkty. Kolejne spotkanie Wicher II Kobyłka rozegra w niedzielę, 13 maja o godzinie 11:00 w Warszawie z zespołem UKS Błyskawica.

MKS Wicher II Kobyłka (skład wyjściowy): Marcin Marciniak - Daniel Godlewski, Krzysztof Sitnicki, Mateusz Małkiewicz, Adam Andrzejewski - Krzysztof Zych, Mariusz Gumienny, Kamil Boratyński, Rafał Wirażka żk - Krzysztof Słomski, Maciej Sadocha

Po przerwie zagrali także: Krzysztof Kądziela, Kamil Błędowski, Dawid Kielczyk