statystyki szczegółowe

Aktualności

Czołowy czwartoligowiec za silny...

• autor: WicherKobylka, 2012-07-27 22:24

W trzecim sparingowym spotkaniu w trakcie letnich przygotowań, Wicher Kobyłka uległ 2:6(0:3) drugiej drużynie ubiegłego sezonu IV ligi, Bugowi Wyszków. Bramki dla podopiecznych trenera Andrzeja Grelocha zdobyli Dawid Kielczyk i Paweł Stańczuk.

Dzisiejszy mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie na boisku dzielił i rządził Bug. Wicher nie stworzył żadnej klarownej okazji strzeleckiej. Goście dość szybko objęli dwubramkowe prowadzenie i w pełni kontrolowali przebieg spotkania. Przed przerwą zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę i na przerwę schodzili z przewagą trzech goli.

W drugiej części meczu do głosu wreszcie zaczęli dochodzić zawodnicy Wichru co poskutkowało wywalczeniem rzutu karnego przez Pawła Wernio. Jedenastki nie wykorzystał jednak Marcin Wojda, za to goście dołożyli czwarte trafienie. Kilka minut później nasz zespół zdobył wreszcie gola. Wstrzelenie piłki przez Roberta Sosnowskiego wykorzystał Dawid Kielczyk, który z bliska wpakował piłkę do siatki. Po strzelonej bramce nasi zawodnicy poszli za ciosem, czego efektem była bramka autorstwa Pawła Stańczuka, który zaskoczył golkipera przyjezdnych strzałem z 16 metrów. Okazji na zdobycie kolejnych goli nie brakowało, ale bramkarz Bugu był na posterunku. W końcówce goście strzelając jeszcze dwie bramki  ustalili wynik spotkania, które zakończyło się rezultatem 2:6.

W dzisiejszym sparingu po raz kolejny na obronie zagrał testowany zawodnik. W drugiej części gry na boisku mogliśmy ujrzeć także Pawła Stańczuka, który po kilku sezonach przerwy wznowił treningi z drużyną. Ponadto znowu zagrało kilku zawodników drugiej drużyny, którzy przygotowują się do sezonu razem z pierwszym zespołem Wichru.

MKS Wicher Kobyłka (skład wyjściowy): Aleksander Grabek - zawodnik testowany, Andrzej Greloch, Paweł Wernio, Daniel Godlewski - Kamil Rakowski, Robert Sosnowski, Marcin Wojda, Tomasz Domański - Aleksander Cieślak, Wojciech Bieńkowski

Grali także: Mariusz Gumienny, Kamil Boratyński, Krzysztof Zych, Dawid Kielczyk, Rafał Wirażka, Marcin Marciniak, Paweł Stańczuk, Łukasz Ślesicki, Mateusz Kowalczyk