statystyki szczegółowe

Aktualności

Nieudany start rezerw.

• autor: WicherKobylka, 2012-08-26 17:45

Od porażki sezon rozpoczynają zawodnicy drugiej drużyny Wichru. Podopieczni trenera Mateusza Małkiewicza ulegli na własnym stadionie rezerwom WKS-u Rząśnik - 1:3(0:1). Honorowego gola dla rezerwistów zdobył debiutujący Kacper Balcerak, gracz z rocznika 1996, którym na co dzień opiekuje się trener Małkiewicz. Warto dodać, że w drużynie debiut zaliczyli także inni juniorzy Wichru, m.in Patryk Wróblewski czy Mateusz Milewski. W bramce po długiej przerwie zobaczyliśmy Krzysztofa Komara, który pod nieobecność Aleksandra Grabka i Marcina Marciniaka ( obaj zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu na mecz z Sokołem w Serocku) przypomniał się miejscowej publiczności.