dzisiaj: 382, wczoraj: 212
ogółem: 2 437 615

Porażka ze Skrą.

• autor: WicherKobylka, 2013-02-28 21:41

W kolejnym meczu sparingowym Wicher Kobyłka uległ Skrze Konstancin Obory - 1:3(1:2). Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Wojciech Bieńkowski. Dzisiejszy rywal Wichru to 3 drużyna Ligi Okręgowej (Warszawa. gr. II).

MKS Wicher Kobyłka (skład wyjściowy): Aleksander Grabek - Kamil Boratyński, Paweł Wernio, Mateusz Milewski, zawodnik testowany I - zawodnik testowany IV, Karol Szeliga, Robert Sosnowski, Kamil Rakowski - Wojciech Bieńkowski, Patryk Wróblewski

W drugiej połowie zagrali: Tomasz Wojdyna, Adam Andrzejewski, Mateusz Kowalczyk, zawodnik testowany II, zawodnik testowany V, Dawid Kielczyk, Paweł Rychta, Daniel Maciążek