- autor: WicherKobylka, 2013-07-31 12:13
-
W dniu dzisiejszym Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował na swojej stronie zestawienie par Pucharu Polski. Pierwsza drużyna Wichru rozgrywki rozpocznie od II rundy (11 września, godz. 16:30). Rywalem naszego zespołu będzie zwycięzca z pary MKS Polonia Warszawa (juniorzy) - ETV Telewizja (-)*. Druga drużyna Wichru (o ile wystartuje w rozgrywkach) zmierzy się w I rundzie rozgrywek z drużyną NWM Warszawa (-). Mecze I rundy Pucharu Polski zostaną rozegrane 28 sierpnia (środa) o godzinie 17:00. Pierwsza drużyna Wichru swój pucharowy mecz zagra na wyjeździe, rezerwy zaś w Kobyłce.
*(-) - zespół niezrzeszony
(pełne zestawienie par w rozwinięciu)
Zestawienie par Pucharu Polski na dzień 28.08.2013 r. (środa) godz. 17.00
1. KS LEGIONOVIA LEGIONOWO (J) - KSTS LEGIONOWO (-)
2.
LEGIA OLD BOYS (-)
26.08.2013r godz. 21.00 - FC LESZNOWOLA (A)
3. SRT HALINÓW (B) - PKS VICTORIA ZERZEŃ (A)
4. KS ŻYRARDOWIANKA OSIR (J) - PROMYK NOWA SUCHA (A)
5. KS RZAKTA (B) - MLKS VICTORIA SULEJÓWEK II (A)
6. RKS OKĘCIE II WARSZAWA (A) - CP SŁOIKI WARSZAWA (-)
7. UKS AMUR WILGA (B) - MRKS WISŁA MACIEJOWICE (A)
8. SEMP WARSZAWA (A) - KP GERIATRIC WARSZAWA (-)
9. UKS VARSOVIA WARSZAWA (J) - GKP TARGÓWEK WARSZAWA (A)
10. MUKS UNIA WARSZAWA (J) - UKS GOSIR STARE BABICE (A)
11. UKS TAJFUN BROCHÓW (B) - KS PARTYZANT LESZNO (A)
12. SOKÓŁ OSIR SEROCK II (B) - MKS ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. (A)
13. AP AGAPE BIAŁOŁĘKA (B) - KS WISŁA JABŁONNA (A)
14. KS VULCAN WÓLKA MLĄDZKA II (B) - CKKS SOKÓŁ CELESTYNÓW (A)
15. MRKS WISŁA MACIEJOWICE (J) - MLKS JÓZEFOVIA JÓZEFÓW II (A)
16. MKS POLONIA WARSZAWA (J) - ETV TELEWIZJA (-)
17. IFQ NEW STYLE WARSZAWA (-) - ŁKS PROMNIK ŁASKARZEW (A)
18. LKS WISŁA ZAKROCZYM (A) - KS WESOŁA WARSZAWA (B)
19. KS BEDNARSKA WARSZAWA (B) - KP RZADZA ZAŁUBICE (A)
20. KS GLINIANKA (B) - KS ADVIT WIĄZOWNA (A)
21. KS KORONA WARSZAWA (B) - GKS KORONA JADÓW (A)
22. MTS MARCOVIA 2000 MARKI (B) - PWKS HURAGAN WOŁOMIN (A)
23. KS MILAN MILANÓWEK II (B) - LKS TUR JAKTORÓW (A)
24. MKS WICHER KOBYŁKA II (B) - NWM WARSZAWA (-)
25. LKS OSUCHÓW (A) - KS MSZCZONOWIANKA II (A)
26. KS ZABOROWIANKA (A) - ANPREL NOWA WIEŚ (A)
27. GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. (A) - UKS WALKA KOSÓW (A)
28. UKS OŁTARZEW (A) - BKS NAPRZÓD BRWINÓW (A)
Zestawienie par Pucharu Polski na dzień 11.09.2013 r. (środa) godz. 16.30
1. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 1 - KS DĄB WIELISZEW (LO)
2. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 2 - MUKS KOSA KONSTANCIN (LO)
3. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 3 - PSS LEGION WARSZAWA (LO)
4. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 4 - UKS KS TERESIN (LO)
5. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 5 - UKS AON SANTE REMBERTÓW (LO)
6. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 6 - WRKS OLIMPIA WARSZAWA (LO)
7. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 7 - LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS (LO)
8. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 8 - KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY (LO)
9. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 9 - GKS ŚWIT WARSZAWA (LO)
10. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 10 - RKS SARMATA WARSZAWA (LO)
11. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 11 - LKS CHLEBNIA (LO)
12. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 12 - TKS BÓBR TŁUSZCZ (LO)
13. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 13 - SOKÓŁ OSIR SEROCK I (LO)
14. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 14 - MKS KORONA GÓRA KALWARIA (LO)
15. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 15 - KS LAURA CHYLICE (LO)
16. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 16 - MKS WICHER I KOBYŁKA (LO)
17. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 17 - KS KONSTANCIN (LO)
18. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 18 - KS VULCAN WÓLKA MLĄDZKA I (LO)
19. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 19 - DOLCAN SPORT ZABKI SSA II (LO)
20. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 20 - LKS MAZUR KARCZEW (LO)
21. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 21 - WKS RZĄŚNIK (LO)
22. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 22 - RKS MAZUR RADZYMIN (LO)
23. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 23 - KS BŁONIANKA BŁONIE (LO)
24. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 24 - MTS MARCOVIA 2000 MARKI I (LO)
25. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 25 - LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC (LO)
26. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 26 - LKS RYŚ LASKI (LO)
27. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 27 - GLKS NADARZYN (LO)
28. ZWYCIĘZCA MECZU NR. 28 - KS MILAN I MILANÓWEK (LO)
29. KS URSUS II WARSZAWA (LO) - KS GROM LIPOWO (LO)
30. HUTNIK WARSZAWA SP ZOO(LO) - KS LEGIONOVIA II (LO)
31. MKS PIAST PIASTÓW (LO) - KS RASZYN (LO)