dzisiaj: 482, wczoraj: 479
ogółem: 2 438 194

Pierwszy sparing za nami.

• autor: WicherKobylka, 2014-07-21 13:40

W pierwszym meczu sparingowym tego lata, Wicher Kobyłka uległ beniaminkowi Ligi Okręgowej, drużynie UMKS Piaseczno - 1:3 (1:2). Honorową bramkę dla Wichru zdobył powracający z wypożyczenia do  juniorów Dolcanu Ząbki, Patryk Wróblewski.

We wczorajszym sparingu trener Andrzej Greloch dał możliwość zaprezentowania się szerokiej grupie juniorów naszego klubu (rocznik 97 i 98).

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana a sytuacji bramkowych z obu stron było jak na lekarstwo. Na prowadzenie jako pierwsi wyszli jednak zawodnicy Wichru. Po podaniu Adama Bieniaka na listę strzelców wpisał się Patryk Wróblewski. Pod koniec pierwszej połowy indywidualne błędy w defensywie zaowocowały dwiema bramkami dla gości i do przerwy przegrywaliśmy 1:2.

Druga część gry przebiegała już niemal całkowicie pod dyktando gości, którzy podwyższyli prowadzenie i mieli jeszcze kilka okazji na strzelenie paru goli. Wicher co prawda też kilkukrotnie zagroził bramce przeciwnika ale nie potrafiliśmy wykorzystać stwarzanych sytuacji. Te najlepsze w drugiej połowie zmarnowali Rafael Malinowski oraz jeden z testowanych juniorów, który nie potrafił z kilku metrów skierować piłki do siatki po bardzo dobrym dośrodkowaniu Patryka Wróblewskiego. W końcówce jeszcze groźnie z rzutu wolnego uderzał Adam Andrzejewski ale ostatecznie bramkarz rywali nie dał się już pokonać.

We wczorajszym meczu 45 minut rozegrał Aleksander Grabek, który rozważał zmianę barw klubowych a ostatnio wystąpił w meczu sparingowym Dolcanu II Ząbki. Bardzo bliski opuszczenia Wichru jest także nasz kapitan, Robert Sosnowski, który przebywa aktualnie na testach w beniaminku IV ligi, Nadnarwiance Pułtusk.