dzisiaj: 351, wczoraj: 212
ogółem: 2 437 584

Z Rządzą na remis.

• autor: WicherKobylka, 2014-07-27 10:47

W drugim meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego, Wicher Kobyłka zremisował z Rządzą Załubice - 3:3 (1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobywali zawodnicy testowani oraz Rafael Malinowski.

Sobotni mecz obfitował w wiele okazji bramkowych z obu stron, które po części wynikały z indywidualnych błędów poszczególnych zawodników. Rządza Załubice, która jako pierwsza wyszła w tym meczu na prowadzenie, wykorzystała właśnie taki prosty błąd Kacpra Jąkały w wyprowadzaniu piłki. Jeden z zawodników przyjezdnych po przyjęciu piłki od razu zdecydował się na strzał i przelobował Michała Krawczyka. Wicher odpowiedział golem testowanego pomocnika, który precyzyjnym uderzeniem zwieńczył ładną akcję naszej drużyny.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części gry na listę strzelców wpisał się Rafael Malinowski, który płaskim strzałem lewą nogą pokonał bramkarza Rządzy i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Długo się jednak z tego prowadzenia nie cieszyliśmy bo kilka minut później, jeden z graczy przyjezdnych mocnym strzałem lewą nogą wyrównał stan spotkania. Bramkę na 3:2 dla Wichru zdobył kolejny z zawodników testowanych, który wyprzedził obrońcę gości i sprytnym strzałem pokonał wychodzącego z bramki golkipera. W końcówce spotkania goście zdołali wyrównać. Po faulu w polu karnym Łukasza Ślesickiego, jeden z zawodników Rządzy pewnie wykonał jedenastkę i mecz ostatecznie zakończył się remisem.