dzisiaj: 680, wczoraj: 301
ogółem: 2 451 813

Nieudany wyjazd do Pomiechówka.

• autor: WicherKobylka, 2014-11-04 16:36

W minionej kolejce ligowej, rozgrywanej 25-26 października podopieczni trenera Andrzeja Grelocha udali się do Pomiechówka by rywalizować z miejscową Wkrą. Tego meczu nasi gracze z pewnością nie będą jednak miło wspominać bowiem Wicher przegrał to spotkanie 1:3 (0:2). Honorowa bramka dla Wichru padła dopiero w końcowych fragmentach spotkania a jej autorem był Wojciech Bieńkowski.

Po pierwszej połowie spotkania przegrywaliśmy 0:2. Na domiar złego jeszcze przed przerwą czerwoną kartką za faul ukarany został Damian Zawadzki. Kilka minut później plac gry z tego samego powodu opuścić musiał jeden z zawodników Wkry i siły się wyrównały. W drugiej połowie Wicher pomimo przewagi nie potrafił doprowadzić choćby do remisu. Gospodarze za to znowu wpisali się na listę strzelców i marzenia o korzystnym rezultacie prysły jak bańka mydlana. Wynik tuż przed końcem spotkania ustalił Wojciech Bieńkowski.

Następny mecz ligowy Wicher miał rozegrać w czwartek, 30 października z Wisłą Jabłonna. Jak wiemy spotkanie nie doszło do skutku ponieważ MZPN z urzędu przełożył "świąteczną" kolejkę. O nowym terminie meczu z Wisłą Jabłonna poinformujemy w terminie późniejszym. Wobec zaistniałej sytuacji, następne ligowe spotkania zawodnicy Wichru rozegrają w niedzielę, 9 października o godzinie 10:00. Wtedy to nasi gracze w wyjazdowym spotkaniu XIII kolejki rozgrywek A klasy gr. I (Warszawa) zmierzą się z KS II Łomianki.

MKS Wicher Kobyłka: Marcin Marciniak - Sebastian Domański, Andrzej Greloch, Mariusz Gumienny, Marcin Wiktoruk - Patryk Wróblewski, Aleksander Cieślak żk (81" Bartosz Kaczmarczyk), Grzegorz Bajszczak, Kamil Boratyński (70" Wojciech Bieńkowski) - Damian Zawadzki cz.k, Dawid Kielczyk (77" Mateusz Małkiewicz żk)

25 października, 14:00 - XI kolejka A klasy gr. I (Warszawa) - Pomiechówek

Wkra Pomiechówek - MKS Wicher Kobyłka 3:1 (2:0)

bramka dla Wichru: Wojciech Bieńkowski 89

żółte kartki (Wicher): Aleksander Cieślak, Mateusz Małkiewicz

czerwona kartka (Wicher): Damian Zawadzki

sędziował: Michał Szymański (WS Warszawa)