dzisiaj: 251, wczoraj: 738
ogółem: 2 452 122

Udana inauguracja rezerw! [Aktualizacja]

• autor: WicherKobylka, 2017-08-26 13:58

W swoim pierwszym meczu w rozgrywkach "B klasy" zawodnicy Wichru II Kobyłka pokonali na wyjeździe Rządzę Załubice - 3:1 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Piotr Cygan, Dawid Kielczyk i Bartłomiej Pietrzak.

(więcej informacji w rozwinięciu)

W sobotnim spotkaniu z Rządzą wyszliśmy na prowadzenie w 33. minucie meczu za sprawą Piotra Cygana, który uderzył z dystansu a piłka skozłowała przed bramkarzem i wpadła do siatki. Wcześniej mieliśmy kilka okazji do otworzenia wyniku ale szwankowało wykończenie. Po strzałach zarówno Kamila Boratyńskiego jak i Dawida Kielczyka górą był bramkarz gospodarzy. Tuż przed przerwą golkiper Rządzy zmuszony był jednak po raz kolejny wyciągać piłkę z siatki. Po składnej akcji naszej drużyny, na listę strzelców wpisał się Dawid Kielczyk, który popisał się ładnym uderzeniem lewą nogą. Do przerwy prowadziliśmy 2:0.

Tuż po przerwie gospodarze odważyli się zaatakować i przez kilkanaście minut gra toczyła się pod dyktando Rządzy. Na szczęście później Wicher ponownie doszedł do głosu i zaczął stwarzać sytuacje bramkowe. Niestety w dalszym ciągu zawodziła nas skuteczność i pomimo kilku okazji nie udało się strzelić kolejnego gola. Gospodarze za to w 78. minucie meczu wywalczyli rzut karny po zagraniu ręką Mariusza Gumiennego we własnym polu karnym. Jeden z rywali pewnie uderzył z jedenastu metrów dając kontaktowe trafienie swojej drużynie. Na szczęście odpowiedź Wichru była bardzo szybka. Już w następnej akcji Bartłomiej Pietrzak uderzył z bliska nie do obrony i ustalił wynik spotkania na 3:1. Pierwszy mecz naszych rezerw w tym sezonie zakończył się zwycięstwem! Kolejny w niedzielę, 3 września o godzinie 15:00. Zmierzymy się wówczas na własnym boisku z Dębem II Wieliszew.

MKS Wicher Kobyłka: Marcin Marciniak (Bartłomiej Kucharczyk) - Jakub Godlewski, Mariusz Gumienny, Łukasz Ślesicki, Grzegorz Wyszomirski (Jakub Bogdan) - Radosław Benbenkowski, Robert Sosnowski (Bartłomiej Pietrzak), Piotr Cygan (Krzysztof Sitnicki), Krzysztof Kwiatek żk (Paweł Rychta) - Dawid Kielczyk, Kamil Boratyński (Krystian Hargot)