dzisiaj: 162, wczoraj: 738
ogółem: 2 452 033

Skromne zwycięstwo z Konstancinem.

• autor: WicherKobylka, 2018-02-22 13:02

We wczorajszym meczu sparingowym Wicher Kobyłka wygrał 1:0 (0:0) z KS Konstancin, dwunastym po rundzie jesiennej zespołem Ligi Okręgowej gr. II (Warszawa). Bramkę na wagę triumfu zdobył w końcówce spotkania Marcel Chojnowski.

Warto podkreślić, że zwycięską bramkę zdobyliśmy w samej końcówce meczu kiedy to musieliśmy radzić sobie w 10-tkę, po tym jak boisko, po nierozważnym faulu rywala, opuścić musiał kontuzjowany Mikołaj Brzeski. Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem i nie obfitowało w bramkowe sytuacje. Więcej szans na zdobycie gola mieli nawet goście, którzy w pierwszej połowie uderzyli w poprzeczkę. Z kolei na początku drugiej połowy przed utratą bramki uchronił nas Oskar Rejf, który wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Konstancina. Najlepszej okazji na zdobycie gola w pierwszej połowie w szeregach Wichru nie wykorzystali Hubert Władyka wespół z zawodnikiem testowanym 2, którzy z kilku metrów nie potrafili skierować piłki do siatki po dobrym zagraniu wzdłuż bramki autorstwa Kamila Śliwowskiego. W drugiej połowie mecz toczył się już wyraźniej pod dyktando przyjezdnych, jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy. W końcówce w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Marcel Chojnowski, który pewnym strzałem posłał futbolówkę do siatki, pieczętując zwycięstwo naszej drużyny.

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, kolejny mecz sparingowy zagramy w najbliższą niedzielę, 25 lutego o godzinie 12:00 a naszym przeciwnikiem będzie Watra Mrozy, która po rundzie jesiennej zajmuje szesnaste, ostatnie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej gr. Siedlce

MKS Wicher Kobyłka (I połowa): Bartłomiej Kucharczyk - Bartłomiej Pietrzak, Kacper Jąkała, Antoni Grabowski, Kamil Śliwowski - zawodnik testowany 1, Krystian Hargot, Kamil Boratyński, Jan Szulkowski, Hubert Władyka - zawodnik testowany 2

MKS Wicher Kobyłka (II połowa): Oskar Rejf - Grzegorz Wyszomirski, Mateusz Małkiewicz, Konrad Nosek, Emil Duklanowski - zawodnik testowany 3, Mikołaj Brzeski, Jan Skotnicki, Maciej Pietrzak, Szymon Ślepowroński (Kacper Pałka) - Krzysztof Kwiatek (Marcel Chojnowski)