dzisiaj: 51, wczoraj: 210
ogółem: 2 450 883

W sobotę zdobyć Koronę...

• autor: WicherKobylka, 2010-08-26 21:07

W najbliższą sobotę , o godzinie 17:00 w Górze Kalwarii ,Wicher Kobyłka rozegra swój drugi wyjazdowy mecz w tym sezonie . Będzie to mecz w ramach 3 kolejki Ligi Okręgowej, a naszym przeciwnikiem będzie spadkowicz z IV ligi , Korona Góra Kalwaria.

więcej w rozwinięciu:

Nasz najbliższy rywal,to spadkowicz z IV ligi. Na początku przez niektórych , Korona Góra Kalwaria była wymieniana w gronie kandydatów do awansu , jednak już pierwsze 2 kolejki pokazały,że Korona będzie raczej grała o utrzymanie. W pierwszym meczu nasi rywale przegrali na własnym stadionie z Legionovią II aż 0:4 , w drugim meczu przegrali walkowerem 3:0 , nie stawiając się do Nowego Dworu Mazowieckiego,na mecz ze Świtem II. Powodem nieobecności drużyny na meczu ,była rzekoma awaria autokaru...

Obecna drużyna z Góry Kalwarii przeżywa ciężkie chwile . W klubie panuje ciężka sytuacja , z drużyny odeszli najlepsi gracze, pozostali praktycznie juniorzy . Celem na ten sezon na pewno nie będzie awans, lecz utrzymanie drużyny w Lidze Okręgowej.

Nasz zespół po bezbramkowym remisie w Kobyłce z Promnikiem Łaskarzew, rozegra drugi mecz wyjazdowy. W spotkaniu inauguracyjnym z Mazurem II Karczew ,zanotowaliśmy wygraną. Jak będzie w meczu z Koroną Góra Kalwaria ? Liczą się tylko 3 punkty...

autor: ~huragan wołomin 2010-08-26 22:12:31

avatar Jak nie wygracie teraz to jesteście patałachy!!!

autor: WicherKobylka 2010-08-26 22:24:55

Profil WicherKobylka w Futbolowo No Huragan w tej kolejce gra z Hutnikiem :) Więc myślę,że będziecie mieli większe zmartwienie , oglądając sromotną porażkę ,aniżeli nasz mecz z Koroną ;)

autor: WuKaeSiak 2010-08-27 17:31:34

Profil WuKaeSiak w Futbolowo Wracając do tematu tajemniczego Ediego to jego pełne personalia są takie: Chinonso Godswill Chukwuemeka. Podawane pseudonimy Gowzin i Edi to jakieś skróty myślowe;)

autor: WicherKobylka 2010-08-27 17:45:20

Profil WicherKobylka w Futbolowo Dzięki za pomoc w ustaleniu personaliów "Ediego" :)

autor: ~Alex 2010-08-28 20:53:36

avatar Jaki wynik z Koroną?

autor: ~kibic 2010-08-28 21:43:26

avatar 3:1 dla Korony

autor: ~X 2010-08-28 21:51:25

avatar Jakim cudem 3:1 z Koroną ? Gdzie ten 'awans' ?

autor: ~kibic 2010-08-28 22:04:28

avatar Kończyliśmy w 9 zawodników.

autor: ~Alex 2010-08-29 07:09:58

avatar A kto strzelił dla nas bramkę?

autor: ~Ghost 2010-08-29 13:52:38

avatar Nie walcie tu ściem - 1:1 sie skończył mecz. W sumie sędzia pokazał 15 żłótych i 1 czerwoną (Wicher-Porucznik) bramke w końcówce po dograniu Sosny strzelił Marcin "Władek" Lipski. Mecz Walki. Tyle

autor: ~anonim 2010-08-29 14:38:38

avatar tak to jest z oficjalnej sie nic nie dowiesz bo tam laske polozyli i jak cos kopiuja z tej,a tutaj ludzie zaczynaja glupoty wypisywac w komentach i tylko mieszaja

autor: ~dobrze poinformowany 2010-08-29 15:03:34

avatar Wieczorem bede miał czas więc napiszę coś więcej na temat meczu z Koroną. Aha zapomniałbym gratulację dla Huraganu za mecz z Hutnikiem, Hutnik powinien wygrac z 8-1 wiec dla Huraganu to jak zwyciestwo :)

autor: ~do Ghost 2010-08-29 15:06:15

avatar Jak to jest ,że mocny Wicher zremisował ze słabą Koroną,strzelając jej bramkę w końcówce ? Czy nasza gra była taka słaba,czy Korony taka mocna?

autor: ~Ghost 2010-08-29 15:58:09

avatar Wicher jest strasznie słaby. Korona powinna ten mecz wygrać. Wicher fartownie zdobył punkt i trzeba się cieszyć z tego .

autor: ~dobrze poinformowany 2010-08-29 19:55:13

avatar Skład WichrurnKarwowski - Roguski, Lipski, Greloch, Wernio - Bujalski, Szeliga, Porucznik, Rakowski - Edi, Sosnowski.rnZmian nie pamiętam, bramka dla Korony w około 20 minucie, bramka z niczego, po wrzutce na 5 metr w nasze pole karne i Karwowski jak zwykle w tego typu sytuacjach stoi na lini a przeciwnik strzela z głowy. Wicher ogólnie przez cały mecz miał przewagę mimo, iż od 30 minuty grał

autor: ~dobrze poinformowany 2010-08-29 19:58:10

avatar w osłabieniu (czerwona kartka dla Porucznika, nie słusznie pokazana), w pierwszej połowie sam na sam z bramkarzem Korony wychodzi Sosnowski, który trafia wprost niego, w końcówce I połowy Edi sam na sam z bramkarzem i posyła piłkę tuż obok słupka. Korona najgroźniejszą sytuację miała w II połowie, gdzie zawodnik, który miał już tylko Karwowskiego przed sobą uderz zbyt lekko.

autor: ~Admin 2010-08-29 19:58:51

avatar Dobrze poinformowany - jeśli możesz napisz na gg : 4479980

autor: ~dobrze poinformowany 2010-08-29 20:02:13

avatar Wicher szczególnie zdominował II połowę m.in. Bujalski trafia w poprzeczkę było także kilka bardzo składnych akcji. W II połowie szczególnie wyróżnili się Sosnowski, Edi oraz Karwowski, który w końcówce grał ostatniego obrońcę (bardzo dobra gra nogami i z głową, lecz winę za bramkę ponosi nasz bramkarz). Na zakończenie dodam, że Wicher znowu stracił 2 punkty

autor: ~dobrze poinformowany 2010-08-29 20:06:11

avatar Oddzielną kwestią jest to co na boisku wyprawiał sędzia, który nie panował nad niczym (powinien sędziować chyba B-Klasę albo najlepiej jakby nic nie sędziował). A trener Korony do sędziego wołał Panie Szymonie, przypomnę że mecz sędziował Szymon Kmita :)rnSędzia bardziej skrzywdził nas niż zawodników z Góry Kalwarii.

autor: ~dobrze poinformowany 2010-08-29 20:07:44

avatar Wicher wystąpił bez kilku kluczowych zawodników: Księżopolski, Bajszczak, Godlewski, Zalewski - czterech zawodników z pierwszej 11 to bardzo dużo i było to widać szczególnie w I połowie

autor: ~Ghost 2010-08-29 21:02:34

avatar Kartka była słuszna. Skoro zawodnik się awanturuje to dostaje kartki nawet i czerwone. Nic się nie stało.

autor: ~Ghost 2010-08-29 21:05:30

avatar Ja jestem zdania, ze trzeba zmienić trenera. Może jakby Gawara przyszedł to by wyniki były lepsze. Trzeba spróbować. Kiedyś Gawara mało co awansu nie zrobił.