dzisiaj: 105, wczoraj: 212
ogółem: 2 437 338

Wicher 3-3 Huragan

• autor: WicherKobylka, 2011-02-06 19:20

W rozegranym w Sulejówku drugim meczu sparingowym , Wicher Kobyłka zremisował 3-3 z IV ligowym lokalnym rywalem ,Huraganem Wołomin. Do przerwy utrzymywał się remis 1-1.

więcej w rozwinięciu:

Mecz z czwartym w tabeli IV ligi Huraganem  rozpoczął się od walki w środkowej części boiska. Z upływem czasu gra się ustabilizowała i nasza drużyna stworzyła akcje zakończone strzałami Piotra Bujalskiego i zawodnika testowanego. Pierwszą bramkę zdobywa jednak Huragan, po błędzie jednego z zawodników defensywnych,1-0. Przed końcem pierwszej połowy bramkę dającą remis zdobywa Piotr Bujalski, który wykorzystał prostopadłe podanie jednego z dwóch testowanych zawodników i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Huraganu,1-1.

Po przerwie to znowu rywal wychodzi na prowadzenie 2-1, jednak po około godzinie gry bramkę na remis bardzo ładnym uderzeniem z dystansu zdobywa Aleksander Cieślak ,2-2.Piłka wpadła w samo okienko bramki. Kilka minut później ,pierwszy raz w tym meczu to Wicher wychodzi na prowadzenie. Błąd wołomińskiej defensywy wykorzystuje drugi testowany zawodnik i jest 3-2. Korzystnego rezultatu nie dało się utrzymać do końca, rywale wyrównują , lobując Adama Księżopolskiego, tym samym ustalając wynik całego spotkania 3-3.

Remis z czołową drużyną IV ligi to bardzo dobry rezultat, biorąc pod uwagę to ,że nie zagrało kilku podstawowych zawodników możemy być naprawdę zadowoleni. W spotkaniu tym trener Greloch testował 3 zawodników. Jeden z nich mecz zakończył z bramką i asystą na koncie. W meczu nie zagrali awizowani wcześniej bramkarze z drużyn IV ligowych.

Następny mecz sparingowy podopieczni trenera Grelocha rozegrają z ligowym rywalem, liderem LO , Drukarzem Warszawa. Mecz w czwartek ,najprawdopodobniej w Parku Skaryszewskim.

Wicher Kobyłka:

Księżopolski – Pląska,Roguski , Greloch, Wernio – Cieślak(zawodnik testowany 1)*, zawodnik testowany 1(Sosnowski) ,zawodnik testowany 2(Kielczyk), Gumienny – zawodnik testowany 3(Bieńkowski), Bujalski