dzisiaj: 98, wczoraj: 3677
ogółem: 2 450 563

Sparing numer cztery : Porażka z Legionem.

• autor: WicherKobylka, 2011-02-13 17:33

W kolejnym, czwartym meczu sparingowym ,zawodnicy Wichru Kobyłka przegrali z ligowym rywalem, Legionem Warszawa 1-3 . Bramkę dla naszej drużyny  w starciu z warszawskim zespołem zdobył Kamil Rakowski .

więcej w rozwinięciu:

Pierwsza połowa meczu dosyć wyrównana, Legion swoją pierwszą bramkę zdobywa po dobitce do pustej bramki. Wicher odpowiada sytuacjami  Kamila Rakowskiego, zawodnika testowanego i Karola Szeligi , jednak po ich akcjach bramka wyrównująca nie pada.

Na dwubramkowe prowadzenie wychodzą za to Warszawianie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego , i zamieszaniu pod bramką piłka wpada do siatki. Przed końcem pierwszej części gry Wicher strzela bramkę kontaktową ,autorstwa Kamila Rakowskiego i do przerwy wynik to 2:1 dla Legionu.

Druga połowa rozpoczęła się od przewagi i ataków naszego zespołu. Strzały naszych zawodników były jednak niecelne lub lądowały w rękawicach bramkarza. Rywal skupił się na grze z kontry ,wykorzystał zmęczenie naszych zawodników i zdobył bramkę na 3-1 ,ustalając tym samym wynik spotkania.

Następny mecz sparingowy nasi zawodnicy rozegrają w sobotę. Przeciwnikiem będzie także nasz ligowy rywal , Józefovia Józefów, którą w ostatnim meczu rundy jesiennej pokonaliśmy 4-1.

MKS Wicher:

Adam Księżopolski(Aleksander Grabek) -  Adrian Pląska, Adam Andrzejewski, Rafał Roguski, zawodnik testowany (Andrzej Greloch) -  Kamil Rakowski, Karol Szeliga(Piotr Wajda),Aleksander Cieślak, Paweł Wernio( Marcin Wojda) – zawodnik testowany( Dawid Kielczyk), zawodnik testowany.