dzisiaj: 362, wczoraj: 738
ogółem: 2 452 233

Drukarz zgarnia punkty w końcówce.

• autor: WicherKobylka, 2011-05-21 21:24

W meczu XXVI kolejki Ligi Okręgowej  Wicher Kobyłka  uległ niestety na wyjeździe stołecznemu Drukarzowi  - 2-3.

Wicelider tabeli dowodzony przez Łukasza Stasiuka przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść w 86 minucie gry, kiedy to Marcin Jadacki zdobył gola na 3-2 dla Drukarza.

Wcześniej pierwszy gol dla Drukarza padł w 20 minucie gry, drugi zaś w 27 minucie , kiedy to z rzutu karnego Adama Księżopolskiego pokonał nasz były zawodnik Grzegorz Bajszczak.

Bramki dla Wichru zdobywali : Paweł Kłoskowicz i Robert Sosnowski.

Drukarz Warszawa - Wicher Kobyłka 3-2(2-1)

autor: ~X 2011-05-22 01:04:30

avatar Walczyć do końca. Przed nami jeszcze 3 mecze które można wygrać : Z Radzyminem , Garwolinem i Józefowem , więc nie poddawać się. W środę musimy z Mazurem 3 punkty ugrać , innej opcji nie widzę!

autor: ~czadu! 2011-05-22 07:07:25

avatar 6 punktów na wiosnę zdobyliśmy, i to jest niby walka o utrzymanie? moim zdaniem to jest pogodzenie się z losem i chęć spadnięcia do niższej klasy rozgrywkowej...

autor: ~X 2011-05-22 10:00:58

avatar Nic się nie stało. Trzeba przegrać jeszcze z Radzyminem , Garwolinem i Józefowem i będzie super !!!!!

autor: ~anonim 2011-05-22 12:48:41

avatar CO NA TO PREZES?

autor: ~mały_cień_szansy 2011-05-23 08:54:50

avatar Sytuacja nie napawa optymizmem, ale chłopaki muszą się spiąć na te ostatnie kolejki i walczyć o każdy punkt. Bezpośredni rywale do utrzymania się w lidze będą grali między sobą i ktoś pogubi punkty. Mimo tego nie ma co patrzeć na innych - w pierwszej kolejności TRZEBA zdobyć kilka punktów, żeby móc przeskoczyć rywali! Teraz jest najlepszy moment na pokazanie charakteru - nie na ładne porażki!!!

autor: ~anonim 2011-05-23 18:53:58